Ваш автомобіль полюбить вас за це!

м. Житомир, пров. 3-й Транзитний, 69, ГК «Восход»

Бронювання плівкою
та антигравійний захист

Бронювання автомобіля

Засмутившись через чергову подряпину на своїй машині, ви напевно замислюєтеся: як захистити авто, щоб довше зберегти бездоганне лакофарбове покриття? Над цим дійсно варто задуматися, оскільки навіть невелике пошкодження не тільки псує зовнішній вигляд, але й несе приховану загрозу для кузова, який без цілісного зовнішнього облицювання починає досить швидко іржавіти. Один із найпопулярніших варіантів забезпечення антигравійного захисту – обклеювання кузова та окремих елементів машини еластичною поліуретановою плівкою. Як показує практика, незважаючи на малу товщину пластичного полімеру, яким покривається машина, така обробка реально дозволяє захистити кузов

Всі послуги з бронювання авто плівкою та антигравійний захист

Бронювання захисною плівкою та антигравійний захист автомобілів у Житомирі

Які завдання вирішує бронювання плівкою та антигравійний захист?

Бронювання захисною плівкою дозволяє захищати автомобіль від:

  • гравію, що летить;
  • піску, по суті, є абразивом для лакофарбового покриття;
  • хімічних реагентів, що використовуються для боротьби з ожеледицею;
  • гілок, що дряпають машину під час поїздок по зарослих ділянках дороги.

При цьому плівкове антигравійне покриття ніяк не впливає на вигляд автомобіля, навпаки, з його допомогою можна поліпшити естетичність транспортного засобу. За бажанням автовласника для обклеювання авто використовується глянсова, матова, дзеркальна плівка, причому вона може бути прозорою або із зображенням.

Що можна захистити поліуретановою антигравійною плівкою?

Завдяки високій еластичності полімеру, його можна використовувати для обробки поверхонь різних форм (у тому числі сферичних, опуклих, вигнутих). Звернувшись до АвтоСтайл+, можна замовити антигравійний захист авто повністю або бронювання плівкою окремих елементів. Нанесення поліуретанової оболонки можливе на будь-які моделі авто (перед обклеюванням плівка розкривається за індивідуальними лекалами).

  • Ті, кому дозволяє бюджет, часто вибирають комплексний захист, який передбачає повне обклеювання кузова, бамперів, капота, фар. Всі ці елементи схильні до механічних пошкоджень, а антигравійний захист мінімізує появу сколів та подряпин як при звичайних щоденних поїздках, так і при невеликих ДТП.
  • Щоб зменшити витрати, можна обмежитися обробкою тих зон, які найчастіше піддаються тертю та руйнуванню. На розсуд автовласника пропонують кілька стандартних комплексних рішень (на ці послуги встановлюється стандартна ціна). Наприклад, це може бути обклеювання лише передньої частини: капота, переднього бампера та фар. Тим, кому часто доводиться їздити поганими дорогами, рекомендується розширити локацію та додати до попереднього списку передні крила, дзеркала, стійки та пороги..
  • Водій може індивідуально визначити окремі зони для поклейки (у разі вартість послуги розраховується персонально). Наприклад, можна замовити обклеювання кузова або обмежитися обробкою переднього та заднього бамперів, а також зоною під ручками на крилах..

Ще один поширений варіант – захист найуразливіших місць на різних елементах машини (часткове бронювання). Наприклад, можна нанести смужку на капот, обклеїти полімерною плівкою передню частину передніх крил та їх нижні краї, а також додатково нижню частину бічної поверхні кузова.

Поліуретанові плівки відрізняються більшою витривалістю, ніж вінілові аналоги, і, отже, мають вищу вартість.

Користь від обклеювання поліуретановою плівкою для бронювання та антигравійного захисту

Полімерне покриття попереджає порушення цілісності заводського лакофарбового покриття внаслідок механічного та хімічного впливу. Таким чином запобігає корозії кузова. Досвід водіїв також показує, що:

  • Обклеювання колісних арок захищає від ударів каміння, що вилітає з-під коліс..
  • Антигравійний захист фар дозволяє вберегти оптику від подряпин та помутніння (використовується прозоре покриття зі 100% пропускною здатністю).
  • Покриття захисною плівкою порогів дає можливість зменшити псування від зовнішнього механічного впливу та наслідки від пошкоджень, пов’язаних із посадкою та висадкою пасажирів..
  • Поліуретан допомагає нівелювати пошкодження заднього бампера, який страждає не тільки від випадкових зіткнень з різними перешкодами, але й під час пакування/викладання багажу.
  • Оздоблення плівкою зони за дверними ручками дозволяє забути про подряпини.

Є ще один плюс використання захисного поліуретанового покриття: завдяки гідрофобності, плівка має гарні водо- та брудовідштовхувальні властивості.

Скільки коштує (ціна) бронювання плівкою?

Точну вартість антигравійного захисту майстер може назвати після огляду автомобіля та погодження із замовником усіх умов поклейки. Ціна залежить від:

  • Вибраного типу плівки (матеріал пропонують різні виробники, він відрізняється за товщиною та іншими параметрами).
  • Особливостей транспортного засобу (складності геометрії кузова) та обсягу роботи (залежно від того, обробляється всі авто чи окремі зони). У деяких випадках при обклеюванні потрібно розбирання машини (наприклад, знімання накладок), що збільшує в загальному підсумку вартість робіт.
  • Щоб попередити появу сколів та подряпин, варто задуматися про антигравійний захист відразу ж після покупки транспортного засобу, але цю операцію можна виконати і пізніше (щоправда, тільки після підготовки авто).

У будь-якому випадку профілактичне бронювання пружною плівкою з поліуретану обійдеться дешевше, ніж фарбування та ремонт машини..

Скільки служить антигравійний захист і як доглядати автомобіль?

Експлуатаційний термін захисного поліуретанового покриття залежить від ряду факторів, включаючи:

  • Якість і товщина плівки (найчастіше використовується покриття 200 мікрон.
  • Якість поклейки.
  • Інтенсивність автопоїздок та навколишні умови.

Як показує практичний досвід, якісна плівка може бути без втрати своїх властивостей протягом 5-10 років. При цьому автомобіль з таким покриттям не потребує особливого догляду. Поліуретан не боїться ультрафіолету, вологи та перепадів температури (робочий діапазон – від -60 до +80 0С). Завдяки інертності, полімер стійкий до дії лужної та кислотної хімії (поліуретан не боїться олій, розчинників, спирту). Оклеєну антигравійною плівкою машину можна мити під високим тиском.

  • Єдина рекомендація – необхідність добре просушити машину після обробки та відмову від автомийки протягом першого тижня після обклеювання (за цей час відбувається повна стабілізація клейового шару). Завжди попереджайте працівників автомийки про наявність полімерного захисного покриття. При необхідності фахівець проведе відновлення плівки (подряпини усуваються за допомогою теплового впливу та полірування).

Поліуретанова захисна плівка легко видаляється, не зриваючи лакове покриття та не залишаючи після себе жодних слідів (у тому числі клейових залишків). Рішення про видалення плівки зазвичай приймається при значних її пошкодженнях, а також у разі продажу авто (покриття під плівкою зберігає первинний зовнішній вигляд як нове)..

Процедура обклеювання

Робота із захисною поліуретановою плівкою (її також іноді називають бронеплівкою) потребує певних навичок та підготовки. Не забуваємо, що сучасні машини мають досить складну аеродинамічну форму з безліччю вигинів. Завдання фахівця – нанести полімерне покриття таким чином, щоб воно щільно облягало кузов та інші частини авто. При професійному обклеюванні навіть при близькому контакті з машиною стороння людина не здогадується про наявність додаткового покриття: такого ефекту досягти непросто, це кропітка і стомлююча праця..

ВАЖЛИВО! Не рекомендується самостійне оздоблення машини без відповідного досвіду, оскільки в такому випадку складно домогтися хорошого прилягання матеріалу. Але найгірші наслідки — випадкове пошкодження лакофарбового покриття, яке тягне за собою додаткові витрати на ремонт.т.

Професійне покриття захисною плівкою відбувається у кілька етапів:

  1. Перед початком процедури необхідно підготувати автомобіль. Підготовка передбачає ретельне очищення всіх забруднень із застосуванням автохімії (використовуються спеціальні розчини та глина, що очищає). Перед безпосереднім нанесенням плівкового покриття потрібно усунути пил і знежирити поверхню, що обробляється..
  2. Антигравійна плівка постачається у рулонах. Перед наклеюванням здійснюється ручне розкривання елементів для окремих деталей (наприклад, для капота, даху, фар і т.д.). З розкроєних шматків видаляється захисний шар (лайнер – підкладка), після чого деталі накладаються на кузов. Підготовлене поліуретанове покриття поступово розгладжується на поверхні автомобіля таким чином, щоб уникнути утворення заломів та бульбашок (для розгладжування використовуються м’які гумові шпателі). При обробці сферичних зон (вигнутих, опуклих) додатково застосовується фен. Клеїться плівка на спеціальний мильний розчин.

Щоб забезпечити максимальну якість поклейки, потрібно підготувати і робочу зону: вона повинна бути чистою, температура повітря, що рекомендується, – від 18 0С (важливо виключити протяги). Важливою вимогою є дотримання чистоти: при попаданні дрібного пилу та смітинок на клейовий склад порушується щільне прилягання плівки та виникають ризики появи подряпин при розгладжуванні. Вся процедура займає кілька годин (тривалість процесу залежить від обсягу та складності роботи).